top of page

Vi ønsker alle en fredfylt og gledelig juletid!
Da tar vi juleferie og ønsker alle våre medlemmer og følgere en riktig god og fredfylt juletid!


Huskeliste for julen:

-Ta pauser

-Gå turer

-Vær forsiktig med det som gjør deg sliten

-Fortell andre om planene dine

-Og: Forny medlemskapet i Hjernerystelsesforeningen, eller meld deg inn nå!


Du får 2 medlemskap for prisen av 1 i hele desember, og medlemskapene vil selvfølgelig også gjelde for hele 2023.Du kan tegne eller fornye medlemskap ved å vippse 200,- til 667014, og sende oss en epost med navn og kontaktinformasjon (både til deg selv og til den du vil gi gaven) til post@hjernerystelsesforeningen.no. Du kan også bruke vår bankkonto 1506.62.73757.53 visninger0 kommentarer

Siste innlegg

Se alle

Comments


bottom of page